KIRIKKALE EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

kirikkale ofis işyeri temizliği

Kırıkkale ev temizlik şirketi hizmeti arayışındasınız.  Eğer çalışıyor veya temizlik yapacak sağlıkta değilseniz kesinlikle Kırıkkale ev temizlik şirketleri bünyesinde olan temizlik firmalarına başvurmalısınız. Kırıkkale ev temizliği şirketleri istediğiniz şekilde istediğiniz detayda temizlik firmaları ihtiyacınızı giderecektir. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki yazımızı mutlaka okuyunuz. Aşağı da verilmiş olan önerileri dikkat almakta fayda vardır.

Kırıkkale Ev Temizliği Nedir, Nasıl Yapılır?

Temizlik, yaşamakta olduğunuz dairenin nasıl göründüğünü etkileyen bir unsur olduğunu söylemek mümkündür. Her ne kadar çok iyi bir ev de yaşasanız dahi temizliği yapılmamış bir evin güzel gözükmesi mümkün olmaz. Evin görünüşünün iyi gözükmesini sağlamak ve düzenli olması için evin ihtiyacı olduğu her zaman temizlik yapılması sağlanmalıdır. Bütün bunların sağlanabilmesi için detaylı bir temizlik yapılmalıdır. Evin en küçük ayrıntısından en büyük kısmına kadar detay atlanmamalıdır. Sizlere bu temizlik aşamalarını aşağıda daha ayrıntılı anlatalım.

Ev Temizliği Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Gerekli yerler aranarak ev temizliği başvurusunda bulunulur. Yapılan başvuru talebi sonrasında sıranın size gelmesini beklemeniz gerekmektedir. Ayrıca iyi bir firmadan hizmet almak istiyorsanız detaylı bir temizlik şirketi arayışına geçmelisinizdir. Temizlik hizmeti alırken nelere dikkat edilmeli diye merak ediyorsanız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  Yapılan detaylı araştırma sonrasında size en çok hitap eden, en uygun gördüğünüz hem de en ucuz şirketi arayarak hizmet talebinde bulunun.

kirikkale ev temizlik aşamaları

Ev Temizliği Aşamaları

Yaşamakta olduğunuz evi hangi sıklıkla temizleseniz dahi ferah bir havaya sahip olabilmek için her gün düzenli olarak havalandırması sağlanmalıdır. Özellikle sigara kullanılan evlerin boğucu yapısından dolayı dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Her ne kadar evin her yeri temiz olsa da kokusu ferah değilse bunun bir önemi kalmaz. Evin havalandırması sağlandıktan sonra ilk olarak evin duvarlarından temizliğe başlamakta fayda vardır. Temizlik şirketleri kişinin isteğine göre tüm duvarları siler ya da leke gördükleri yerleri silmektedir.

Evin dekorasyonuna zarar vermeyecek bez ve ilaçla temizlemek daha iyi olacaktır. Doğal bir temizlik ürünü kullanmak isteyenilerse sirkeli suyu tercih edilebilir. Evin kokusu için havalandırma sağlandıktan sonra perdeleri toplayarak çamaşır makinasına atılır ve camları silme aşamasına geçeriz. Camları normal bir bez ile değil camlar için üretilmiş kimyasal temizlik ürünleri ve cam bezleri ile temizlemek uygun olur. Aksi takdir de lekeler kalacaktır. Bu işlem yapıldıktan sonra evin toz alma durumuna bakılarak havalandırma sağlanırken ev de bulunan sehpa, kapı gibi yerlerin toz alması sağlanılır.

Ayrıca bu esnada yastıkları balkona koyarak havalandırmayı sağlarız. Çıkarılan çarşafları da makinaya atarak koltukları uygun bir ürün ile silinir. Evin genel temizliği bittikten sonra çekmece ve dolapları düzenleyerek evin düzenini sağlarız. Bütün bunların yanı sıra tuvalet ve banyo sürekli kullanıldığı için özel bir zaman ayırılması gerekir. Klozet ve zemin temizlendikten sonra dolapla tezgâhları temizleyip bunlar yapılırken banyoda bulunan havluları da değiştirilmesi sağlanır.

En son olarak ise süpürme işlemi vardır. Bu işlemi yaptıktan sonra toz alınmasını tavsiye ediyoruz. Mutfak temizliği için de mutlaka dolaplar boşaltıp temizlenmelidir. Daha sonra dolapların dışı silinerek buzdolabına da aynı işlemi uygularız En son ise yerleri silerek temizlik bitirilir.

Günlük Temizlikçi ve Fiyatları

Günümüzde birçok kişi temizlik şirketlerinden bağımsız olarak ev temizliğine gitmektedir. Günlük temizlikçiler genellikle yapacakları temizlik detayına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Eğer tek başına bir evin detaylı temizliği sağlanacak ise bu sizin için maliyetli olabilir. Fakat bir oda veya birkaç oda temizliği sağlanacaksa daha az ücret talep edilir. Bütün bunların yanı sıra temizliği gidilen evin mevkisine göre de fiyatlandırma farkı olur. Bir evin tamamına bir gün içerisinde temizlik hizmeti sağlanacaksa tek personelimizin çalışacağı şekilde yaklaşık olarak 450 TL istenirken, daha detaylı temizlik için iki personelimizin çalışacağı durumlarda 800 TL istenmektedir. Günlük temizlikçi fiyatlarımız evin büyüklüğüne, temizliğin detaylarına ve personel sayısına göre değişkenlik arzetmektedir.  Ortalama gündelikçi fiyatları 400 TL ‘den başlamak üzere 800 TL’ye kadar değişir. Güncel ve detaylı fiyat bilgisi için lütfen arayınız.

Ev Temizliği Yapan Bayanlar

Temizlik şirketlerinden bağımsız gündelik temizliğe giden kadınlardan farklı olarak temizlik şirketine bağlı gündelik temizlikçiler de vardır. Her ne kadar önemli bir iş olsa da birçok kişinin zamanı kısıtlı olmasından kaynaklı bu işi sağlayan kadınlara ihtiyaç duyulur. Evin hijyeni sağlanması açısından güvenilir bir şirketle anlaşmak faydalı olacaktır. Bu sebeple gelen çalışanın başında durmanız gerekmez ve evin eşyalarına zarar gelmeden tüm detaylı temizlik sağlanır. Dileyen kişiler firmalardan bağımsız kadınlarda bularak taleplerine karşılık bulabilir.

kirikkale ev temizliği ücretleri

Ev Temizliği Ücretleri

Kırıkkale ev temizlik işleri için ücret farkı vardır. Evin boyutuna göre 3+1, 2+1, 1+1 veya 3+2’ler için değişir. Kırıkkale ev temizliği için mutlaka güzel bir araştırma sonucu hizmet istenmelidir. Böylece seçmiş olduğunuz firma da sıkıntı yaşamadan işinizi görebilirsiniz. Boş ev için 300-500 TL talep edilirken, dolu bir ev için ayrıntılara göre 400 TL – 600 TL arasında değişebilir. Güncel fiyat bilgisi ve size özel çözümlerimiz için lütfen bizi arayınız. 

Kırıkkale ev ofis temizlik şirketi denince öncü firma olan Büşranur Temizlik olarak, sahasında tecrübeli personelimiz tarafından temizlik yapılacak dairede yeterli sayı ile sabah 8:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Temizlik Garantisi olup akşam iş bitiminde sizlerin onayı olmadan kesinlikle temizlik yarım bırakılmaz. Daire  içerisinde söylemek istediğiniz bir yer olur ise personelimiz mutlaka belirtilen eri sizin yanınızda yapar ve işini bu şartta tamamlamış olur. Bu yöntem Kırıkkale’de sadece firmamızda uygulanıyor olup tamamen müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır.

Ev Temizliği Çalışma Saatleri

Daireye gelen personellerimiz sabah 8.30 akşam 17:00 arasında hizmet vermektedir. Ancak sizlere verdiğimiz değer ve işimize verdiğimiz ciddiyet neticesinde işin yetişmemesi halinde gerekirse bu süre uzatılabilmektedir.

ev temizliğinde kullanılan malzemeler

Ev Temizliğinde Kullanılan Malzemeler

Şirketimizin temin etiği malzemeler A sınıf ve kullanılması gereken malzemeler olup daire içerisinde her bir alana kullanacağımız malzeme tamamen özel ve ayrı olarak seçilmektedir. Örneğin Mutfak tezgahına kullanacağımız malzeme tezgahın rengini soldurmaz ya da fayans arasına kullandığımız kireç çözücü fayanslara zarar vermemektedir. Yine pwc camlarda özel olarak cam jiletleri kullanmakta olup gerekli hallerde buhar makinesi ketıl gibi ısıtıcılarla pwc lere zarar vermeden güneşten yapışmış zorlu jelatinleri çıkarmaktayız.

Diğer seçenek ise temizlik malzemeleri daire sahipleri tarafından hazırlanıyor olup gerekli desteği firma olarak sağlamaktayız.

Kırıkkale’de Daire Temizliği Fiyatları

Kırıkkale daire temizliği arayışınız için en uygun fiyatları vererek sizlerin maddi durumunu mutlaka göz önüne almaktayız. Bunun  yanı sıra yapılacak temizlik çeşidi fiyatı belirlemektedir. Örneğin oturulan ev için gönderdiğimiz personel ücreti ile İnşaat sonrası daire temizliği ücreti farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyetlerini her zaman ilk öncelik olarak tutan firmamızda sizlere yardımcı olabilmek adına her türlü indirim sağlanmaktadır.

Kırıkkale Ev Temizliği Hizmet İçeriği

Kırıkkale ev ofis temizlik şirketi olarak sizden aldığımız ön bilgi neticesinde daire temizliğiniz için gerekli olan personel sayısı belirlenmektedir. Yeterli personel sağlandıktan sonra ki iş dairenizin içerisindeki eş ya durumuna göre gerekli ve yeterli malzemenin tedariki sağlanmaktadır. Daireye geldiğimizde önceliğimiz en ufak ayrıntısına kadar binanızınız inşaat sonrası kirinden ve inşaat kalıntılarından sizi kurtarmaktır. Oturulan evlerde ise önceliğimiz sizin temizlik yapılacak yeri bize iletmenizdir.